Marketing a poradenstvo

webstudio

Cena je na dohode

  • PPC reklama, Affiliate
  • SEO optimalizácia, analýza
  • Sociálne a vyhľadávacej siete
  • Poradenstvo v e-commerce
  • Grafické návrhy, copywriting

Cena marketingu

Ceny nastavenia reklám alebo marketingu, sú dohodou podľa časovej náročnosti. Vykonávame jednorazové i dlhodobé nastavenie, alebo správu marketingu. Môžeme sa tiež dohodnúť na výkonnostnom odmeňovanie za získanie zákazníkov, alebo objednávok. S nami je dohoda vždy Fair Play.

Marketingu pre firmy

Vaši zákazníci nie sú čísla – sú to predovšetkým ľudia. Majte s nimi ľudský, priateľský vzťah a oni k vám prídu nakúpiť radšej než ku konkurencii, aj keby bola lacnejšia. Sociálne siete sú pre vybudovanie takéhoto vzťahu skvelé miesto. Pomôžem Vám vybudovať profily na sociálnych sieťach kde budem efektívne komunikovať s Vašimi zákazníkmi a pomáhať Vám tak predávať. Mesačný tarifu podľa dohody, vždy však rentabilné.

PPC reklama – vyhľadávacej siete

Predstavte si, že každú korunu vloženú do reklamy využijete naplno. S PPC reklamou to ide – platíte len za užívateľov, ktorí prídu na váš web. Keď na vašich kampaniach zapracujeme spoločne, prepracujeme sa k efektívnemu využitiu investovaných peňazí a privedieme k vám nových zákazníkov vďaka vyhľadávačom Google.com a Seznam.cz, budete tak odpovedať na dopytu Vašich potencionálnych zákazníkov ktorí by Vás inde ako na prvých platených pozíciách nenašli. Pomôžeme Vám tiež získať 1000, -Sk od Googlu na prvej reklamy.

PPC reklama – obsahový marketing

Platíte iba za kliknutia, jedná sa o grafickej reklamy, viac známe ako bannery, možno tak osloviť nových zákazníkov ako pre eshop tak napr. Pre Hotely a iné služby. Reklama sa zobrazuje naprieč internetom na ktorejkoľvek stránke, ktorá ponúka spoločnosti Google alebo seznam.cz reklamný priestor na zhodnotenie. Môžu byť cielené tak na záujmy zákazníka, vek, pohlavie, kde sa nachádza alebo možno zacieliť len na zákazníkov ktorí už boli na Vašich webových stránkach a vykonali tu nejakú akciu, prezerali si ich.

SEO – optimalizácia, analýza

umenie byť videný! Len pekné a fungujúce stránky nestačí, ľudia Vás musí aj nájsť! Urobiť si webové stránky alebo eshop je len prvý krok k úspechu. Aby stránky mohli začať zarábať, musí ich Vaši zákazníci nájsť. A presne k tomu je určená SEO optimalizácia Vašich stránok. Ľudia na internete dnes hľadá firmy cez vyhľadávače, akými sú Google.com alebo Seznam.cz A ak po zadaní výrazu “ubytovanie Strážnice” nebude Váš web na prvej stránke vyhľadávača, väčšina ľudí Vaše stránky nikdy neobjaví, aj keby ste mali to najlepšie a najlacnejšie ubytovanie v Strážnici. Podľa dohodnutej hodinovej sadzby za prácu / mesačný tarif de domluvy, vždy s ohľadom na PNO.

Marketingové konzultácie

Chcete posunúť svoje podnikanie do vyššej ligy? Páčilo by sa vám niekoľkými malými zmenami zvýšiť tržby a zisk treba o 25 percent? Ste profesionál vo svojom odbore, ale nie v marketingu? Potom sa len stačí dohovoriť na marketingové konzultáciu alebo marketingovom poradenstve.

Poradenstvo v e-commerce

S prevádzkovaním e-shopov máme skúsenosti hlavne vďaka vlastným projektom a prácu s klientmi. Či už sa jedná o základné veci, či kompletné nastavenie marketingu, kontrola jednotlivých kampaní. Nájdenie slabých miest vo vašom online marketingu a ich vylepšenie, všetko podložené dátami, žiadne domnienky.

Návrhy a tvorba webových stránok

Je potrebné si uvedomiť, že webové stránky prezentujú stav Vašej firmy v online svete. Skvele vyzerajúce a prosperujúca firma, značka alebo akýkoľvek podnik bez webových stránok alebo s zastaranú a zle fungujúci stránkou môže spôsobiť nie dôveru a odradiť nových zákazníkov. Naopak aj menšia firma s dobre vyzerajúcimi webovými stránky môže konkurovať špičke v obore. Pri tvorbe webových stránok kladieme dôraz na funkčnosť, vzhľad, optimalizáciu pre vyhľadávače, následnú jednoduchú úpravu, ktorú zvládne vďaka nášmu systému skutočne každý, Vám tak odpadajú ďalšie náklady na úpravy webových stránok, prípadne Vám môžeme poskytnúť vlastnú šablónu kompletne v Češtine. Môžeme Vám vytvoriť web alebo jednoduché predajné stránky s Affiliate programom. Vďaka vlastnej šablóne a veľa doplnkov je naša cena za vytvorenie takého webu, alebo malého e-shopu veľmi priaznivá a je možné sa dohodnúť. Jednorazová platba, čiastočná platba na splátky, alebo na prenájom.

Návrhy, tvorba a správa e-shopov

Chceli by ste podnikať na internete? Pomôžeme Vám začať vďaka jednoduchému, a funkčnému riešenie, ktoré zvládne skutočne každý. E-shop, ktorý naozaj predáva! Komplexné realizácie eshopu vychádzajúce z premyslenej stratégie. Pripravte sa na moderné grafiku, pokročilú funkčnosť vrátane nástrojov podpory predaja. Môžeme Vám vytvoriť e-shop s Affiliate programom. Keďže vlastníme alebo si sami programujeme potrebné doplnky a rozšírenia, sú ceny za taký e-shop veľmi priaznivé a opäť sa dá dohodnúť. Jednorazová platba, čiastočná platba na splátky, alebo na prenájom.

Grafické návrhy

Ponúkame kompletné služby v oblasti grafického dizajnu. Vytvoríme Vám profesionálne grafické riešenie corporate identity vrátane logotypu, firemných tlačovín či profilu spoločnosti. Navrhneme vizitky, plagáty, firemné letáky, letáky pre kultúrne podujatia, katalógy alebo iné propagačné materiály. Dôležitou súčasťou našej grafické práce je zameranie na detaily. Image firmy – Firemné logo a kompletné grafické spracovanie Vašej firmy je ako Váš odtlačok. Propagačné materiály – Byť pozitívne vnímaný širokým spektrom potenciálnych zákazníkov je základom úspešnej reklamnej kampane. Ak má kampaň pôsobiť profesionálne a presvedčivo, treba zveriť ju do rúk odborníkov s citom pre podmanivý dizajn podopretý marketingovým prístupom.

Copywriting marketing

Copywriting je tvorba reklamných a marketingových textov, ktoré majú podporiť predaj výrobkov a služieb. Textár, ktorý sa zaoberá odborom copywritingu, sa označuje ako copywriter. Označenie vzniklo spojením dvoch slov: copy (v tomto význame reklamné oznámenia) a writer (autor). Copywriting je teda prostriedkom marketingu, ako zvýšiť predaj a maximalizovať zisk. Toho môže byť dosiahnuté rozličnými cestami, a teda aj mnohými typmi textov.

Affiliate marketing

Je marketingový nástroj internetových firiem, ktorý funguje na previazanosti stránok predajcu služieb alebo produktov so stránkami, ktoré službu či výrobok odporúčajú. Ide o systém založený na propagáciu produktu firmy prostredníctvom stránok affiliate partnerov, ktorí za to dostávajú podiel z predaja. Aké sú formy Affliliate.

  • E-shopy a affiliate katalógy – tento spôsob skúša asi najviac ľudí. Je funkčný a v podstate ide o to, že si zaregistrujete vlastnú doménu a potom si napríklad pomocou XML feedu natiahnete dáta z e-shopu prevádzkovateľa provízneho programu.
  • Lead gén – Generovanie dopytov je jedna z najziskovejších oblastí affiliate. Ide o koncept, kedy máte svoj web s nejakým formulárom a ak ho užívateľ vyplní, máte finančnú odmenu (väčšinou pevne stanovenú), prípadne k tomu ešte nejakú% províziu. Jednoducho povedané, přeprodáte kontakt na zákazníka.
  • Obsahový affiliate marketing – Pre svoju jednoduchosť a možnosť kombinácie s bodom 4 a ďalšími spôsobmi monetizácia je to asi najlepšia cesta k zárobkom bez nutnosti investovať veľké sumy. Do začiatku vám stačí vytvoriť jednoduchý web, kedy zaplatíte len doménu a webhosting a grafickú šablónu získate zdarma.
  • Platená reklama – Ak nemáte svoj web, nevadí. Stačí zvládnuť nastaviť kampane na Facebooku (čo nie je až tak ťažké) a posielať cielene užívateľa na web inzerenta so svojím affiliate linkom. Výhodou je, že je to instantný riešenie.